تبلیغات
بیا بگشای در بگشای دلتنگم - چگونه می توان بهترین همسر دنیا شد(فصل اول)

چگونه می توان بهترین همسر دنیا شد

روزگاری بود که دختر ها در انتظار شاهزاده سوار بر اسب سفید بالداری بودند که از آن سوی ابرها سر و کله اش پیدا شود و آنها را به دنیای مورد علاقه شان ببرد. اما با گذشت قرن های متمادی ماهیت این شاهزاده ها به مرور زمان تغییر کرد. اینکه اول شاخ اسب هایشان محو شد یا بال هایشان مهم نیست و به هر حال امروز و در این روزگار دیگر خبری از این قبیل شاهزاده ها نیست. به قول مادربزرگ ها دوره آخرزمان است. برگ های سرنوشت طور دیگری ورق خورده. زنان امروز جزئی از مردان اجتماع شده اند که دیگر نه تنها در بسیاری از موارد از مردان کمتر نیستند بلکه قابلیت های بیشتری هم نسبت به مردان پیدا کرده اند. خلاصه اینکه یک خبر داغ و دست اول: «خانم ها توجه کنید که با شرایط امروزی این مردان هستندکه به دنبال پرنسسی سوار بر اسب سفید بالدار می گردند

معیار مردان ایرانی

وقتی نظرسنجی را در جامعه مردان ایرانی انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که معیارهای مردان ایرانی برای انتخاب همسر خیلی متفاوت است:

نجابت: مردان ایران با فرهنگی که دارند مسائلی را مدنظر می گیرند که با آن بتوانند آینده ای توام با آرامش و فراغ خیال داشته باشند.

زیبایی و نجابت: مردان ایرانی در کنار زیبایی به نجابت همسر آینده شان بسیار اهمیت می دهند و این دو را با هم می خواهند.

کدبانوگری: یک مثال قدیمی است که می گوید: «مردان هر وقت بهانه می گیرند یعنی سر شکمشان خالی است» پس تعجبی ندارد اگر بشنویم آقایان ایرانی دوست دارند همسر آینده شان آشپز زبردستی هم باشد.

۱ و ۲ و ۳ معیار مهم برای آقایان

باهوش بودن

شاید برای شما هم جالب است که مردان به زنان باهوش علاقه بیشتری پیدا می کنند.

غیر قابل حدس زدن

به زبان ساده تر غیرقابل پیش بینی بودن! شاید شما به عنوان یک زن به دنبال همسری باشید که بتوانید تک تک رفتارها و گفتارهای او را پیش بینی کنید. پس در همین قدم اول متوجه شدید که دنیای آقایان متفاوت از دنیای بانوان است.

با احساس بودن

دنیای غرب دنیای سرد و بی روحی است که احساسات در آن گم شده، شاید به همین دلیل است که مردان به دنبال همسری هستند که دارای احساس باشد.

 

ادامه دارد
طبقه بندی: رازهای موفقیت، 
برچسب ها: مردان بخوانند، دختر ها، شاهزاده، سوار بر اسب سفید، ابرها، شاخ اسب، خبر داغ،  

تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1392 | 12:10 ب.ظ | نویسنده : امیر شهریاری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • گراف تولز