تبلیغات
بیا بگشای در بگشای دلتنگم - چگونه می توان بهترین همسر دنیا شد(فصل دوم)

نکته هایی در مورد آقایان:

آقایان برخلاف خانم ها به هیچ وجه انسان های پیچیده ای نیستند.

شاید به جرأت بتوان پاکی و ساده بودن شان را با دنیای کودکان مثال زد. البته این به آن معنا نیست که شما به راحتی بتوانید مردی را تحت تاثیر قرار دهید.

مردان به همان اندازه که دنیای ساده ای دارند، باهوش نیز هستند.

آنچه درک کردن مردان را برای شما مشکل می کند، متفاوت بودن منطق و احساس آنهاست. اما با تمام این اوصاف فراموش نکنید که مردان نیز در وهله اول یک انسان هستند و تمام انسان ها بعضی خصلت ها مثل احساسات، عقل و منطق را دارا هستند.

مردان هم مثل خانم ها، احساساتی دارند که دوست ندارند آن را به بازی بگیرید. قوه تفکر دارند و می توانند مسائل را سبک و سنگین کنند و البته منطقی دارند که با استفاده از آن خوب و بد را از هم تشخیص می دهند. هرچند این تشخیص ها در بیشتر موارد با تشخیص هایی که شما می دهید متفاوت خواهد بود.

قدم اول:

خاص باشید

شما به عنوان همسر ایده آل باید با تمام زن های دیگر تفاوت داشته باشید و این تفاوت را به مردی که قرار است همسر آینده تان باشد، نشان دهید. مردها اصولا به دنبال زنان خاص می گردند، کسی که بتواند تا آخر عمر در کنارشان بماند و به قول معروف به پای هم پیر شوند. بعضی مسائل ساده و پیش پا افتاده، برای مردان بسیار حائز اهمیت است. این مسائل از جمله مواردی است که شما را تبدیل به خاص ترین زن دنیا خواهد کرد و مطمئن باشید با عمل به آنها خودتان را به ماندگارترین زنان دنیا تبدیل خواهید کرد. بنابراین:

شکایت کردن را کنار بگذارید

یادتان باشد شکایت کردن با انتقاد کردن خیلی فرق می کند. هرچند که اصولا آقایان طاقت شنیدن انتقادهای زنانه را ندارند. اما مسلم بدانید که شما با شکایت کردن امتیازهایتان را از دست خواهید داد و ترجیحا تا زمانی که راه و روش صحیح انتقاد کردن را یاد نگرفته اید، سعی کنید انتقادهایتان را به حداقل برسانید.

نق نق کردن ممنوع

از همین امروز تصمیم بگیرید جزو زنان نق نقو نباشید. از نظر مردان شما با نق نق کردن تان روز آنها را خراب می کنید. بنابراین وقتی نق زدن را کنار می گذارید در حقیقت به همسر آینده تان نشان داده اید که آرامش و آسایش را برایش به ارمغان خواهید آورد و این یکی از برگ های برنده شما خواهد بود.

ولخرج نباشید

مردان به دنبال زنانی هستند که اهل حساب و کتاب باشند و بتوانند دخل و خرج را متناسب کنند. با داشتن پس انداز و پرهیز از خرج های برج می توانید به یک حسابگر لایق نزدیک شوید. برنامه ریزی دقیق مالی را نیز فراموش نکنید. به مرور زمان متوجه خواهید شد که این نحوه زندگی وضعیت مالی شما را دگرگون خواهد کرد. در ضمن فراموش نکنید مردان به این ویژگی شما خیلی اهمیت می دهند حتی اگر به ظاهر، خلاف این را بیان کنند یا نشان دهند.

بهترین دوست باشید

سعی کنید در سخت ترین شرایط کنار همسر آینده تان باشید و خودتان را با او هم درد نشان دهید. اگر می خواهید پرنسس سوار بر اسب سفید او باشید، یکی از شرط هایش این است که او بتواند همیشه روی کمک شما حساب کند.

ستودنی باشید

درست است که شما انتخاب همسر آینده تان خواهید بود اما این به آن معنا نیست که خانواده و دوستان نزدیک او را نادیده بگیرید. طرز فکر اطرافیان او روی نظرش هم تاثیر بسیاری خواهد داشت. بنابراین سعی کنید همان طور که او شما را پسندیده، خانواده و دوستانش هم شما را بپسندند.


طبقه بندی: سبك زندگی، 
برچسب ها: همسر ایده آل، زنان خاص، خاص ترین زن دنیا، ماندگارترین زن دنیا،  

تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1392 | 09:48 ق.ظ | نویسنده : امیر شهریاری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • گراف تولز