تبلیغات
بیا بگشای در بگشای دلتنگم - چگونه می توان بهترین همسر دنیا شد(فصل سوم)

قدم دوم:

فقط به خاطر خودت

شما باید به مردتان نشان بدهید که عشق تان به او به دلیل وجود خودش است، نه چیز دیگری. این نکات را فراموش نکنید:

۱. البته که شرایط مالی مهم است، اما یادتان باشد افراد کمی هستند که از توانایی مالی کامل برخوردار باشند. بنابراین شما هم به اندازه همسرتان در حل مسائل مالی خانه سهیم هستید و البته که سختی ها را به خاطر او و خودتان تحمل می کنید.

۲. مردها از سرکوفت زدن بیزار هستند. آنها توقع دارند شما آنها را همان گونه که هستند بپذیرید و به طبع خودشان هم از شما همین انتظار را دارند. شما با سرکوفت زدن اعتمادبه نفس همسر آینده تان را از بین می برید؛ درنتیجه طبیعتا او به دنبال زن دیگری می رود که اعتمادبه نفس اش را افزایش دهند نه کاهش.

قدم سوم:

یک نظر عجیب از آقای دکتر: شبیه مادرشوهرتان باشید

منوچهر طباطبایی، عضو هیأت علمی گروه روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی در این مورد می گوید:

پسران به طور ناخودآگاه دخترانی را برای ازدواج می پسندند که شبیه مادرشان بوده و بتواند جایگزین او باشد این مسئله که بیشتر در فرهنگ ایرانی دیده می شود به ارتباط عاطفی و علاقه ای که پسران به مادران دارند برمی گردد. معمولا دخترانی که پسران برای ازدواج انتخاب می کنند اگر شباهتی به مادر پسر نداشته باشند پسر جذب او نمی شود.

بیشتر خانم ها اگر در آینه به خود نگاه کنند یا در رفتار خود دقیق شوند متوجه می شوند که شباهت هایی با مادرشوهر خود دارند. این موضوع نمی تواند یک آسیب تلقی شود به ویژه اینکه پسران تصمیم نمی گیرند که چنین انتخابی داشته باشند. علاقه مند شدن یک پسر به دختری که شبیه مادر اوست؛ کاملا به صورت ناخودآگاه و بدون اینکه فرد متوجه شود اتفاق می افتد. حتی پسرانی که با مادران خود اختلاف دارند به دلیل علاقه به مادر، دخترانی را برای همسری می پسندند که شبیه او باشد.

با زنی ازدواج کنید که اگر مرد بود بهترین دوست شما می شد. «بردون»

قدم چهارم:

زیبایی چقدر مهم است؟

زیبایی برای آقایان در انتخاب همسر آینده شان حرف اول را نمی زند اما به هر حال تاثیرگذار است. دقت کنید زیبایی شما نباید تنها ظاهری باشد، بلکه باید از نظر مردی که شما را به عنوان شریک زندگی اش انتخاب می کند، زیبایی باطنی هم داشته باشید.

و اما چند نکته درباره زیبایی:

یادتان باشد همسر آینده شما توقع دارد که زیبایی تان را فقط به او نشان دهید و از جلب توجه کردن شما اصلا خوشش نمی آید مگر در مواقعی که پیش افراد خانواده یا دوستان تان باشید. در این مواقع آقایان دوست دارند اطرافیان هم رضایت شان را نسبت به انتخاب همسر آینده شان بگویند.

یادتان باشد که معیارهای زیبایی در میان انسان ها متفاوت است اما شما با رعایت کردن حد اعتدال می توانید دوست داشتنی تر باشید.

مردان اصولا از آرایش های غلیظ خوش شان نمی آید. آنها دوست دارند زیبایی شما طبیعی باشد تا همیشه با دیدن تان خشنود شوند نه تنها مواقعی که شما آرایش دارید؛ پس تا جایی که می توانید چهره خودتان را طبیعی نشان دهید.

برای به دست آوردن زیبایی طبیعی باید اول از همه سلامت پوست، مو، دهان و دندان خود را کاملا رعایت کنید و هنگام استفاده از لوازم آرایشی سعی کنید از محصولات گیاهی استفاده کنید. مهم تر از همه اینکه یادتان باشد هر مدل مو و هر رنگ مویی را امتحان نکنید چون هر رنگ و هر مدلی به هر صورتی نمی آید.

ادامه دارد
طبقه بندی: رازهای موفقیت، 

تاریخ : چهارشنبه 20 آذر 1392 | 10:00 ق.ظ | نویسنده : امیر شهریاری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • گراف تولز