تبلیغات
بیا بگشای در بگشای دلتنگم - چگونه می توان بهترین همسر دنیا شد(فصل پنجم)

در این قدم اشتباهاتی را که ممکن است مرتکب شوید، متذکر می شویم.

اشتباه اول:

همان قدر که شانه خالی کردن از مشکلات می تواند برای رابطه شما مضر باشد به دوش کشیدن مشکلات به صورت یک تنه نیز مثل سم می تواند کشنده باشد. هیچ وقت سعی نکنید خودتان را فدای مشکلات کنید؛ اجازه دهید همسر آینده تان هم به اندازه شما مشکلات را حس کند و با آنها مواجه شود.

اشتباه دوم:

مشکلاتی که بین شما و مرد زندگی تان پیش می آید متعلق به شما دو نفر است. بیشتر خانم ها عادت دارند مشکلات شان را با اعضای خانواده شان به خصوص مادر و خواهرشان در میان بگذارند. این یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی است که برخی مرتکب می شوند. کسانی که شما مشکلات و رابطه تان را با آنها در میان می گذارید هیچ وقت اینها را فراموش نمی کنند و هر وقت لازم بدانند آنها را برای شما یادآوری می کنند.

مهارت های اضافه بر سازمان

شما می توانید علاوه بر یادگیری پخت غذاهای خوشمزه، روش تهیه کیک، بیسکویت و دسرهای مختلف را نیز فرا بگیرید. شرکت در کلاس های شیرینی پزی می تواند کمک شایانی به شما کند.

داشتن تحصیلات عالیه شما را متفاوت خواهد کرد. حتی اگر قصد کار در خارج از منزل را ندارید، تحصیلات در رشته مورد علاقه تان را ادامه دهید. این آموزش ها ذهن شما را خلاق می کند.

دنبال کردن اخبار فوتبال را دوست ندارید؟ صبر کنید. شاید بد نباشد در این باره کمی اطلاعات داشته باشید و گاهی سر به سر همسرتان و تیم مورد علاقه اش بگذارید.

هیچ وقت تصمیمی را در زندگی مشترک تان به تنهایی اتخاذ نکنید. مشورت کردن از ضروری ترین نکات یک زندگی مشترک است. بنابراین بدون مشورت با همسر آینده تان دست به انجام کاری نزنید.

مطالعات عمومی خود را بالا ببرید و در جمع های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشید. مردها ترجیح می دهند که همسرشان عقاید و نظرهای خودش را داشته باشد. در ثانی این کار اعتمادبه نفس شما را بالا خواهد برد.

عقاید خود را به همسرتان تحمیل نکنید اکثر مردان به همان شکلی که به دنیا آمده اند باقی می مانند پس اگر نظری هم دارید. شما باید با مثال و منطق، آقایان را متوجه عقایدتان کنید.

یادتان باشد هیچ وقت از روی احساس با مشکلات مواجه نشوید به خصوص هنگامی که در موردی با همسر آینده تان صحبت می کنید. او باید اطمینان داشته باشد که زندگی اش را با کسی شریک خواهد شد که صلاحیت اداره زندگی را داراست.

شرایط ایجاب می کند متفاوت باشید

مردان امروزی در مقایسه با پدرانشان به دنبال نوع متفاوتی از زنان هستند و انتخاب همسرشان را طبق سلیقه خودشان انجام می دهند نه بر اساس انتخاب هایی که پدران یا مادرانشان برایشان انجام می دهند و مطمئن باشید در چنین شرایطی وظیفه شما در خانه تنها شوهرداری، خانه داری و بچه داری نخواهد بود.
طبقه بندی: رازهای موفقیت، 

تاریخ : سه شنبه 3 دی 1392 | 12:52 ب.ظ | نویسنده : امیر شهریاری | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • گراف تولز